Plaketburada.com bir "Ayasofya Kristal" markasıdır. 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan heyecan ve mutluluk duymaktayız. Kurulduğu günden itibaren plaket konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kurum - kuruluşlarınız ve perakende alıcılarımız için özgün ve özel tasarımların ürünlerin imalatını yapmaktadır. İmalatını yaptığımız ürünler; Plaket, Kristal Plaket, Kristal Masa İsimlikleri ve kişiye özgün ürünlerdir. Ürün imal edildikten sonra; UV baskı (Renk sınırı yoktur) , kabartma baskı ve cam içi baskı gibi baskı seçeneklerimizi isteğiniz üzere ürünlerimiz üzerinde uygulamaktayız. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, Kısa sürede plaket sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye'nin bir numaralı plaket üreticisi ve satıcısı olmak. Tüketicilerimize uygun hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olmak ve sürekliliği sağlamak. Kültürümüzün ve toplumumuzun ahlaki değerlerine uygun olarak çalışıp, çözüm ortağı olduğumuz şirket ve tüketicilere bu hizmet politikasını yayarak ülkemize hizmet etmek.


Misyonumuz

En iyi kalitede, müşteriyi mutlu kılan, daima istenen ve aranan, Düşük maliyetle ve yüksek yeterlilikle ürünler üretip, yerli ve global pazarda saygınlık ve güven kazanarak, piyasadaki yerimizi, bilinirliğimizi ve devamlılığımızı pekiştirmek. Daima yenilikçi ve geliştirici olmak.


Değerlerimiz

Ülkemizin kültürel ve dini değerlerine saygılı ticaret anlayışı.
Müşteri odaklı çalışma prensibi.
Takım çalışmasına inanan.
Dürüst ve şeffaf.
Çalışanlarını sürekli geliştiren
Çevre ve topluma duyarlı.

Plaket Burada

Showroom: Hacı Salih Efendi Cad. No: 42/A Küçükköy Gaziosmanpaşa İSTANBUL

0537 981 17 24
info@plaketburada.com
tasarim@plaketburada.com
09:00 - 19:00